Wszystko o kwiatkach i nie tylko

Badylara.com – kwiaty to dla nas wszystko

Wiązanki na Wszystkich świętych…cd

Kolejne zdjęcia wiązanek z możliwością wykorzystania do dekoracji grobów. Dziś kwiaty żywe. mamy na stronie dużo wyszukiwań pod tagami „wszystkich świętych” i „wiązanki” ciekawa jestem tylko czy to już zapytania ewentualnych klientów czy raczej konkurencji w poszukiwaniu pomysłów:) Sama podglądam więc nie potępiam a nawet zapraszam. Większość moich koleżanek z branży robi dokładnie to samo. Podpatruje :) I proszę nie myśleć że chodzi o kopiowanie wzorów. Zazwyczaj wpada w oko coś, czasem kolor , czasem forma ,czasem jakiś dodatek, drobiazg:) i już wiesz że będzie wyglądać świetnie w zestawie z czymś  innym.

Ja w takiej chwili nie umiem się doczekać momentu aż przygotuje to co mi w głowie siedzi i czy moje wyobrażenie będzie zgodne z rzeczywistością :) Może to i jakaś choroba ale leczyć się nie zamierzam:D

Ale się rozpisałam:) Wracając do tematu propozycje na dziś .

Wszystkich Świętych -serce goździki ,róże

Na gąbce zielonej pełnej przycięte na krótko białe goździki i biała róże , wypełnienie w gipsówki . Całość owinięta liśćmi z draceny. Wiązanka płasko leżąca na płycie , uniesiona jedynie do zdjęcia .Róże stanowią jakby stroik wpięty w goździkowe serce.Wykończenie z białego ratanu który podkreśla zarys serca.

Krzyż na Wszystkich Świętych dekoracja grobu

Ta propozycja jest dla osób które cenią oryginalność. Kształt dużego krzyża przygotowany z kiatów sztucznych p jasnych goździków i storczyków . Wykończony omszonymi sztucznymi kamieniami i wybielanymi wiórami drewnianymi. Długość  około 140 cm szerokość ramion 70 cm, czyli spore.Raczej na podwójny grobowiec niż na pojedynczy.

Wiązanka na grób-anturium.

Coś bardziej klasycznego . Wiązanka z jasnoróżowego  anturium z wypełnieniem różowych goździków miniaturek.Duża ilość rożnych gatunków  zieleni  oraz kłosy amarantusa dodają jej optycznie wielkości  i przestrzenności.

Wszystkie zdjęcia  przedstawiają dekoracje które zostały wykonane w Kwiaciarni Wena -Częstochowa al,Wolności 17/5 .

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszam do kontaktu osobistego lub telefonicznego 663-042-966

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    *    7 − pięć =


    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>