Wszystko o kwiatkach i nie tylko

Badylara.com – kwiaty to dla nas wszystko

Wszystkich Świętych -białe dekoracje

Oto propozycje dekoracji w białym kolorze. Ta barwa nieodmiennie cieszy się zainteresowaniem . Większość pomników ma ciemne barwy a czerń zdecydowanie wiedzie prym i nie da się ukryć , że jasne kolory są najlepiej widoczne na ciemnych pomnikach.

Zacznijmy od podłużnej formy , którą można położyć wzdłuż lub w poprzek pomnika.

Biała wiązanka na pomnik

Widok po długości.

Biała wiązanka na pomnik

Widok po szerokości.

Wszystkie użyte kwiaty w kolorze białym . Lilia. goździki, gipsówka,margerytka, eustoma. Wiązanka ta nie jest duża ale obfita. Środek kompozycji wyższy , boki chodzące niżej.

Biała wiązanka na pomnik

Kolejna propozycja powstała na podstawie zdjęcia poprzedniej.Klientka chciała białą wiązankę  identyczna jak na zdjęciu ale z dodatkiem ptaszków w kolorze niebieskim . Na pomnik dla dzieciaczka małego. I takie smutne okazje w naszej pracy się zdążają.

Biała wiązanka na pomnik-sztuczna

Na tym zdjęciu  mamy nie tyle wiązankę , co niewielki stroik. Okrąg wykonywany na wianku ze słomy . Biorąc po uwagę doświadczenia lat poprzednich najpierw owinęłam go folią a dopiero później materiałami dekoracyjnymi. Wianki nie zabezpieczone nasiąkają wodą i w środku zaczynają  zachodzić procesy rozkładu  i oczywiście szybko trzeba taki stroik wyrzucić .

Stroik na Wszystkich Świętych

I ostatnia dziś propozycja . Przygotowanie wianka tak jak we wcześniejszej kompozycji. Dekoracja bardzo niewielka z pojedynczych kwiatów białego storczyka i kilku kępek preparowanego mchu.

Stroik na Wszystkich Świętych

Tutaj w wersji ze sztucznymi zielonymi listeczkami.

Wszystkie zdjęcia  przedstawiają dekoracje które zostały wykonane w Kwiaciarni Wena -Częstochowa al,Wolności 17/5 .

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszam do kontaktu osobistego lub telefonicznego 663-042-966

https://picasaweb.google.com/103194316447600639311/PogrzeboweIWszystkichSwietych

 

 

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    *    × 3 = dwadzieścia jeden


    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>